O nas

TLP – Twój Lokalny Partner

Potrzeba zapewnienia Klientom serwisu brokerskiego na najwyższym poziomie poprzez wykorzystanie naszych własnych doświadczeń zawodowych zmotywowały nas do utworzenia Broker TLP, Twojego Lokalnego Partnera.

Kwalifikacje

Prezes Zarządu, Jacek Rzępołuch, jeden z założycieli Broker TLP, swoją karierę w ubezpieczeniach rozpoczął w 2006 roku. To kilkunastoletnie doświadczenie ubezpieczeniowe zdobyte początkowo od pracy agenta ubezpieczeniowego Sieci kompleksowej Generali, poprzez pracę w Centrali Grupy WARTA, do pracy brokera ubezpieczeniowego w kancelariach brokerskich, takich jak: Willis Polska S.A., Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. i ostatnie cztery lata w Nord Partner Sp. z o.o.
W ciągu tych kilkunastu lat zapewniał swoim Klientom serwis ubezpieczeniowy na najwyższym poziomie, co potwierdzają osobistymi imiennymi referencjami.
W jego portfolio Klientów, dla których miał zaszczyt świadczyć usługi brokerskie można znaleźć firmy zarówno z sektora publicznego wymagającego stosowania przepisów Prawa Zamówień Publicznych, jak i prywatnego. Współpracował z dużymi podmiotami, typu kopalnie, ogólnopolskie związki zawodowe służb mundurowych, firmami rozproszonymi po całym kraju, jak i klientami mniejszymi, lokalnymi, dla których bezpieczeństwo biznesu jest również ważne. Obecnie postanowił podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem również z Państwem.

Referencje

Zacznij już dzisiaj

Nie jesteśmy związani z żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym przez co nasi Klienci mają pewność, że współpraca z Broker TLP to bezstronność w podejmowaniu działań i szukaniu najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych na ich rzecz.

Bezpłatne spotkanie